Szkoła Polska im. Mikołaja Kopernika przy Konsulacie Generalnym RP w MEDIOLANIE Szkoła Polska im. Mikołaja Kopernika przy Konsulacie Generalnym RP w MEDIOLANIE

Grono pedagogiczne

Marzena Anna Baruffaldi marzena.baruffaldi@orpeg.pl
Magdalena Chojnowska magdalena.chojnowska@orpeg.pl
Katarzyna Forysińska – Caceres katarzyna.forysinska-caceres@orpeg.pl
Ewa Gleń ewa.glen@orpeg.pl
Magdalena Jurkowska – Miglionico magdalena.jurkowska-miglionico@orpeg.pl
Ewelina Anna Kalemba ewelina.kalemba@orpeg.pl
Marta Mróz marta.mroz@orpeg.pl
Monika Ogrodzka monika.ogrodzka@orpeg.pl
s. Maria Pietkun maria.pietkun@orpeg.pl